Skip to main content

ELi lepingute vormid

Vormid, millega esitatakse finantsteave ja juriidilise isiku andmed lepingu sõlmimisel või toetuse saamise menetluse algatamisel, ning madala maksumusega lepingute üldtingimused.

Finantsteave ja juriidilise isiku andmed

Järgmiste vormidega saate esitada komisjoni talitustele juriidilise isiku ja pangakonto andmed, et need saaks kanda juriidilise isiku toimikusse ja pangakonto toimikusse.

Allpool nimetatud õigusnormide kohaselt ei saa talitused, kellega te kavatsete sõlmida rahastamiskokkuleppe või -lepingu ja/või kelle kaudu teile eraldatakse rahalisi vahendeid, algatada lepingu sõlmimise või toetuse andmise menetlust ega kiita heaks teile ettenähtud makseid enne, kui teie andmed on toimikusse kantud ja keskselt kontrollitud.

Palun lugege neid juhiseid enne dokumentide täitmist!

11 MÄRTS 2019
Instructions for filling out legal entity and bank account forms
English
(546.61 KB - PDF)
Laadige alla

Järgmisi vorme saab täita veebis ning seejärel välja trükkida ja allkirjastada. Selleks on nõutav Adobe Acrobat 8 või selle tarkvara uuem versioon. Vajaduse korral saate selle alla laadida siit. Selle abil saate vajaduse korral salvestada täidetud vormi oma arvutisse.

Kui teil seda tarkvara ei ole, tuleb teil vorm

  • välja trükkida,
  • käsitsi ära täita ja
  • allkirjastada.

Märkus: Kui esitate selle teabe veebiportaali kaudu, ei tarvitse vormi käsitsi täitmine ja allkirjastamine olla vajalik. Tutvuge juhistega sellelt komisjoni talituselt, millega te asju ajate.

Finantsteave

Financial identification

Download the Financial Identification form to communicate the banking coordinates necessary to the authorisation of payments from the EU.

Juriidilised isikud

Legal entities

The Legal Entity form for natural person, private companies, and public law bodies necessary for the awarding of EU funding.

Madala maksumusega lepingud

Madala maksumusega lepingute üldtingimused on järgmised:

Low-value contracts

The general terms and conditions for low-value procurement contracts.