Atsakymas
Ne. Asmens duomenų tvarkymo tikslas turi būti žinomas, ir asmenys, kurių duomenys tvarkomi, turi būti informuoti apie šį tikslą. Negalima tiesiog nurodyti, kad bus renkami ir tvarkomi asmens duomenys. Tai vadinama „tikslo apribojimo“ principu.
Nuorodos