Avaliku sektori hankijate tegevus muutub kutseliseks
Avaliku sektori hankijate toetamine tulemuslike riigihangete korraldamiseks vajalike oskuste, teadmiste ja pädevuse omandamisel.
Digihanked
Toetame riigihankevaldkonna digiüleminekut algatustega, mille eesmärk on digiteerida riigihangete korraldamise peamised etapid.
Euroopa struktuuri- ja investeerimisfondidest rahastatavate projektide riigihanked
Kuidas hoiduda sagedasematest vigadest Euroopa struktuuri- ja investeerimisfondidest rahastatavate projektide riigihangete puhul
Innovatsioonihanked
Innovaatiliste toodete ja teenuste ostmise suunised ja head tavad.
Kaitse- ja julgeolekuvaldkonna hanked
Suunised ELi kaitse- ja julgeolekuvaldkonna hankeid käsitlevate eeskirjade kohaldamiseks, mis suurendavad läbipaistvust ja konkurentsivõimet Euroopa kaitse- ja julgeolekuvarustuse turul.
Keskkonnahoidlikud riigihanked
Suunised ja head tavad selliste toodete, teenuste ja tööde ostmise kohta, mis aitavad kaitsta keskkonda, ning konkreetsed suunised bioressursipõhiste toodete kohta.
Riigihanked ELi riikides
ELi riikide riigihankeportaalid ja kontaktpunktid
Riigihanked ja ELi-väline osalemine
Suunised, millest ELi liikmesriikide avaliku sektori hankijad leiavad praktilist nõu selle kohta, kuidas tegeleda väljastpoolt ELi pärit pakkujatega.
Sektoripõhised vahendid
Strateegilistele sektoritele mõeldud konkreetsed suunised ja tugi: infotehnoloogia, tervishoid ja ehitus.
Sotsiaalhanked
Ajakohastatud juhised ja teabematerjalid sotsiaalselt vastutustundlike riigihangete kohta.
Toetus suurtele taristuprojektidele
Riiklikud ametiasutused saavad Euroopa Komisjonile küsimusi esitada ja küsida komisjonilt hinnangut selle kohta, kas nende projektid vastavad riigihankeid käsitlevatele ELi eeskirjadele.