- Juliette Tinch, European School 3 Ixelles, Brussels
- Clarisse Gautier, Lycée Français Jean Monet, Brussels
- Marianne Mège-Sarek, Athénée Royal Paul Delvaux d’Ottignies, Ottignies Louvain-La-Neuve
- Daumantas Čiūtas, EEBII Brüssel, Sint Lambrechts-Woluwe
- Laurie Dubois, Institut de la Providence-Humanités, GPH, Gosselies
- Gustavs Grečihins, EEBII Brüssel, Sint Lambrechts-Woluwe
- Andrada-Andreea Popa, Athénée Royal Paul Delvaux d’Ottignies, Ottignies Louvain-La-Neuve
- Alice Halleman, Lycée Français Jean Monet, Brussels
- Йоана Дряновска, ПЕГ " Проф. д-р Асен Златаров", Велико Търново
- Филип Велков, СУ "Неофит Рилски", Харманли
- Антония Банева, СУ "Неофит Рилски", Харманли
- Камен Иванов, Професионална гимназия по телекомуникации, Стоева
- Божидара Христакиева, 35 СЕУ "Добри Войников", София
- Anna Navrátilová, Gymnázium Třeboň, Třeboň
- Tomáš Málek, Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim
- Štěpánka Součková, Gymnázium Nad Alejí, Praha
- Jonáš Tomešek, Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
- Melanie Ann Gray, Gymnázium Nad Štolou, Praha
- Vanessa Vernerová, Biskupské Gymnázium, Žďár nad Sázavou
- Sofie Amalie Riedman Harlund, Vejlefjordskolen, Daugård
- William Hosbond Olivarius, Holstebro Gymnasium og HF, Holstebro
- Maria Victoria Bøggild, Niels Brock - Det Internationale Gymnasium, København
- Sara Offenberg, Niels Brock - Det Internationale Gymnasium, København
- Alba Nissen Villaro, Christianshavns Gymnasium, København
- William Magne Bech, Vejlefjordskolen, Daugård
- Paul Lippold, Johann-Schöner-Gymnasium, Karlstadt
- Gerda Alva Behnke, Mariano-Josephinum, Hildesheim
- Hannah Kölker, Helmholtz-Gymnasium Karlsruhe, Karlsruhe
- Salem Sleiman Elseblini, Gymnasium Brake, Brake
- Lina Jahnke, Fichte-Gymnasium, Karlsruhe
- Lilly Glaser, Pestalozzischule, Idstein
- Yasmine Bali, Burggymnasium, Freidberg
- Theodor Frech, Uhland-Gymnasium Tübingen, Tübingen
- Claire Lecerf, Lise-Meitner-Gymnasium, Grenzach-Wyhlen
- Jule Hain, Johann-Schöner-Gymnasium, Karlstadt
- Emilia Majer Corona, Goethe-Gymnasium Ludwigsburg, Ludwigsburg
- Salt Rahmstorf, Humboldt Gymnasium Potsdam, Potsdam
- Philipp Knipenberg, Johannes-Nepomuk-Gymnasium Rohr, Rohr
- Lara Runk, Max-Ernst-Gymnasium, Brühl
- Panna Ujvári, Ehrenbürg-Gymnasium Forchheim, Forchheim
- Timothy Eric Barth, Elisabeth-Langgässer-Gymnasium, Alzey
- Alistair Classeau, Uhland-Gymnasium Tübingen, Tübingen
- Tara-Yasmin Heil, Freiherr-vom-Stein-Schule Fulda, Fulda
- Mira Lubecki, Johann-Gottfried-Herder-Gymnasium, Berlin
- Jovita Runne, Copernicus-Gymnasium, Philippsburg
- Amalia Pastré, Goethe-Gymnasium Bensheim, Bensheim
- Nele Vogel, Freiherr-vom-Stein-Schule Fulda, Fulda
- Nils Paul Halle, Salzmannschule Schnepfenthal, Waltershausen
- Hanna Eser, Humboldt Gymnasium Potsdam, Potsdam
- Khadija Ash-Shilabi, Gymnasium Syke, Syke
- Kristjan Taniel, Viimsi Gümnaasium, Haabneeme
- Lars Maigre, Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinn
- Riin Värton, Miina Härma Gümnaasium, Tartu
- Erik Julius, Miina Härma Gümnaasium, Tartu
- Rebecca Breathnach, Coláiste na Coiribe, Gaillimh
- Zuzanna Lacka, St. Flannan's College, Ennis
- Róise Ní Churraoin, Coláiste Chroí Mhuire, Galway
- Róisín Ní Lionaird, Coláiste na Coiribe, Gaillimh
- Katie Ní Lochlainn, Coláiste na Coiribe, Gaillimh
- Seán Ó Laoghaire, Coláiste na Coiribe, Gaillimh
- Renato Brule, Colaiste Einde, Galway
- Τσαμπίκα Δημητρίου Πετρίδη, 5ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου Κρήτης
- Κυριακή Κορίνα Καλλαντζή, Ιδιωτικό Σχολείο Άξιον Ξάνθης
- Ίρις Ντολλάνι, 8ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου
- Κωνσταντίνα Γιουβρή, Σύγχρονα Εκπαιδευτήρια Τρικάλων "Αθηνά"
- Παναγιώτα Καραπιπερη, 2ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας
- Φωτεινή Νικολακοπούλου, 8ο Γενικό Λύκειο Πάτρας
- Δανάη-Σοφία Αθανασιάδη, Σύγχρονα Εκπαιδευτήρια Τρικάλων "Αθηνά"
- Μαργαρίτα Σχοινά, 7ο Γενικό Λύκειο Πειραιά
- Βασιλική Τάσιου, Αμερικανική Γεωργική Σχολή, Θέρμη Θεσσαλονίκης
- Μαρία Καρπούζα, 11ο Γενικό Λύκειο Θεσσαλονίκης
- Μαρίνος Πέτρος Κριτσωτάκης, 3ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου Κρήτης
- Μαρία Παύλου, 7ο Γενικό Λύκειο Πειραιά
- Πέτρος Σελλής, 1ο Γενικό Λύκειο Ναυπλίου
- Laura Esteban González, I.E.S. Generalife, Granada
- Iván Pastor Quirant, IES Sixto Marco, Elche
- Inés Martínez Díaz, Liceo La Paz, A Coruña
- Jorge Rodríguez Durán, IES San Mateo, Madrid
- Tomás Benjamín Illsley, ÍES Padre Suárez, Granada
- Oskar Kazimierczak, Mirasur School, Pinto
- Álvaro Yagüe García, IES Miguel de Cervantes, Murcia
- Daphne Álvarez Jiménez, I.E.S Generalife, Granada
- Iván Soriano Ramos, IES FRay Diego Tadeo González, Cuidad Rodrigo
- Arthur Legan, IES Río Duero, Tudela de Duero
- Riana Gabriela Cotorogea, IES Manuel de Falla, Coslada, Madrid
- Irene Díaz Parra, IES Condesa Eylo Alfonso, Valladolid
- Diego Molina Carrión, IES Parquesol, Valladolid
- Yulia Zlatinova Stoyanova, IES Alfonso X el Sabio, Toledo
- Yeray Rivero Diez, IES Legio VII, LEÓN
- Guillermo Brand Sanz, IES San Mateo, Madrid
- Sergio Pereira Brey, IES Cairasco de Figueroa, Las Palmas
- Anna Cordero García, Institut J.V. Foix, Rubí
- Fiorela Cabrera Ferreira, IES Misteri d’Elx, Elche
- Carlota Arnal Salvador, Colegio Salesiano San Juan Bautista, Burriana
- Irene Berenguer Bañón, IES Misteri d’Elx, Elche
- Clara Sempere García, IES Misteri d’Elx, Elche
- Carlos Senent García, IES Misteri d’Elx, Elche
- Sophie Robert, Lycée Polyvalent Alfred Mézières, Longwy
- Suzie Leparoux, Lycée Joachim du Bellay, Angers
- Marie Bart, Lycée général et technologique des Flandres, Hazebrouck
- Arsène Rayer, Lycée Armiral Ronarc’h, Brest
- Lucas Chatelain, Lycée Henri Vogt, Commercy
- Alice Henry, Lycée Langevin, La Seyne Sur Mer
- Adèle Denoual, Lycée André Malraux, Gaillon
- Solen Burel, Lycee Amiral Ronarc'h, Brest
- Marie Duverge, Lycée Sainte Marie Beaucamps Ligny, Beaucamps-Ligny
- Clara Paulus, Lycée de la Croix Blanche Bondues, Bondues
- Soren Demeulemeester, Lycée de la Croix Blanche Bondues, Bondues
- Jean Louis, Lycée Sainte Marie Beaucamps Ligny, Beaucamps-Ligny
- Myriame Garbouz, Lycée André Malraux, Gaillon
- Myriam Gheriani, Lycée André Malraux, Gaillon
- Ann Pincon, Lycée Joachim de Bellay, Angers
- Elfee Guerin-Gorgeard, Lycée Joachim du Bellay, Angers
- Louise Pouzet, Lycée Simone Weil, Saint-Priest-en-Jarez
- Lou Ann Pot, Lycée de diois, Die
- Eloise Bethune, Lycée André Malraux, Gaillon
- Julia Aiat, Lycée de Bagatelle, Saint-Gaudens
- Marie Tribout, Lycée André Malraux, Gaillon
- Leana Gambino, Lycée Simone Weil, Saint-Priest-en-Jarez
- Capucine Bouxom, Lycée Eugène Woillez, Montreuil-sur-mer
- Susy Boddaert, Lycée Eugène Woillez, Montreuil-sur-mer
- Lumi Picht, Ecole européenne de Strasbourg, Strasbourg
- Daniel Farhadian, Lycée Charles de Gaulle, Rosny-sous-Bois
- Alexandra Bogaert, Lycée général et technologique des Flandres, Hazebrouck
- Pauline Dassonneville, Lycée général et technologique des Flandres, Hazebrouck
- Viktor Runac, Gimnazija Marul, Zagreb
- Dominik Pažameta, Srednja škola Krapina, Krapina
- David Žubčić, Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac, Karlovac
- Lana Frančin, Pazinski kolegij - klasična gimnazija Pazin, Pazin
- Juraj Ciglar, IV. Gimnazija, Zagreb
- Dario Malusardi, Liceo Novello, Codogno
- Beatrice Zucca, Liceo Linguistico “Francesco Casnati”, Como
- Veronica Gamba, ISI Oscar Romero, Albino (BG)
- Alessia Pagano, I.S.S.S O. Conti Aversa (CE), Aversa
- Elisabetta Bellini, Liceo Classico Linguistico e Coreutico "R.Settimo", Caltanissetta
- Veronica Comin, Liceo Statale 'Eugenio Montale', San Donà di Piave
- Benedetta Gelain, Liceo Tito Lucrezio Caro, Cittedella
- Asia Brocchi, Iis Marzoli, Palazzolo sull'Oglio
- Marialuisa d’Alesio, I.S.S.S O. Conti Aversa, Aversa
- Giulia Lorini, Lis Marzoli, Palazzolo sull’Oglio
- Piero Paci, Liceo Classico Linguistico e Coreutico “R. Settimo”, Caltanissetta
- Giorgia Fuga, Liceo Tito Lucrezio Caro, Cittadella
- Mathilde Sostaro, ISIS Keynes, Gazzada Schianno (VA)
- Aurora Pelizzoli, La Traccia, Calcinate (BG)
- Michelle Carta, Liceo Linguistico Annesso al Convitto Nazionale Cesare Battisti, Lovere (BG)
- Francesco Barbieri, Liceo Statale G. Marconi, Conegliano
- Giulia Cascibetta, Lieco Classico Linguistico e Coreutico “R. Settimo”, Caltanissetta
- Luigi Serafini, Polo Liceale Statale Saffo, Roseto degli Abruzzi
- Andra Chis, Liceo Classico Dante Alighieri, Ravenna
- Νικολέττα Χριστοφόρου, Λύκειο Αγίου Νεοφύτου Πάφου, Πάφος
- Πασκάλ Γιαν Δημητρίου, Λύκειο Αραδίππου, Τάσος Μητσόπουλος, Λάρνακα
- Νεφέλη Ανδρέου, Λύκειο Αγίου Γεωργίου Λακατάμειας, Λευκωσία
- Μίριαμ Ελ Ριζ, Λύκειο Αγίου Νεοφύτου Πάφου, Πάφος
- Rinalds Trencis, Ķeguma vidusskola, Ķegums
- Ugnė Jovaišaitė, Kaunas Jesuit High School, Kaunas
- Ignė Dapkevičiūtė, Kaunas Jesuit High School, Kaunas
- Fausta Žurauskaitė, Klaipėdos Vydūno gimnazija, Klaipėda
- Aistė Ambrasaitė, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Jurbarkas
- Maria Emilia Plesea, École Européenne Luxembourg II, Betrange
- Théo Brochier, Vauban École et Lycée français, Luxembourg
- Isidora Pilak, Lycée Aline Mayrisch, Luxembourg
- Juhász Bence Zsombor, Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
- Deák Amina Katalin, Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
- Molnár Nóra Gabriella, Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Gyomaendrőd
- Vályi Bence, Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
- Braun Júlia, Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Aszód
- Lipécz Eszter, Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium, Nyíregyháza
- Zuggó Zsuzsanna, Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg
- Szivós Zsombor, Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium, Gyula
- Varga Dorottya, Keszthelyi Vajda János Gimnázium, Keszthely
- Pásti Dóra, Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
- Nagy Julianna, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium, Pécs
- Györfi-Tóth Emese, Deutsche Schule Budapest, Budapest
- Kaiden Zahra, De la Salle Sixth Form, Birgu
- Aimée Vassallo, St Aloysius College Sixth Form, Birkirkara
- Yevgeny Spiteri, G.F.Abela Junior College, Msida
- Jake Johnson, G.F.Abela Junior College, Msida
- Inés Perez Perez, Tabor College Werenfridus, Hoorn
- Tess Neeleman, RGO College, Middelharnis
- Sven Ma, Stanislascollege Westplantsoen, Delft
- Laura Tudor, Stanislascollege Westplantsoen, Delft
- Clementine Metternich, BG/BRG Korneuburg, Korneuburg
- Adriana Bauer-Klucaric, BG/BRG Korneuburg, Korneuburg
- Konradas Plytnikas, BRG/VBS 14 Linzerstrasse, Wien
- Sophie Holzschuh, Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium, Hollabrunn
- Franziska Wallner, BG/BRG Lilienfeld, Lilienfeld
- Anne-Sophie Pfeifer, Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium, Hollabrunn
- Jana Hösl, Wiedner Gymnasium/Sir Karl Popper Schule, Wien
- Rosalia Oberndorfer, Gymnasium Schillerstraße Feldkirch, Feldkirch
- Oskar Permus, Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków
- Noe Hoffman-Zarecki, IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Warszawa
- Maciej Urbańczyk, Lxxv Liceum Ogólnokształcące im.JanaIIISobieskiego, Warszawa
- Szymon Ryba, Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, Skierniewice
- Hanna Szczykutowicz, Zespół Szkół nr 1, Żory
- Natalia Gawliczek, Zespół Szkół nr 1, Żory
- Dominika Chochoł, Liceum Ogólnokształcące im. Sybiraków w Szczecińskiej Szkole Florystycznej, Szczecin
- Kacper Piwowarski, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie, Kleszczów
- Jagoda Antoniak, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie, Kleszczów
- Patryk Tatarczyk, I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku powstańców Śląskich, Wodzisław Śląski
- Zofia Zielińska, XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie, Warszawa
- Mariana Trindade, Agrupamento de Escolas Póvoa de Santa Iria, Póvoa de Santa Iria
- Maria Leonor Abreu da Costa Ferreira Machado, Escola Básica e Secundária de S. Bento, Vizela, Infias
- Leo Seguín Sánchez, Instituto Español Giner de los Ríos, Cruz-Quebrada, Lisboa
- Laura Pinheiro Gradim, Agrupamento de Escolas da Sé, Guarda
- Patricia Pereira, Agrupamento de Escolas Emídio Garcia, Bragança
- Sara Fernandes da Costa, Escola Secundária de Rio Tinto, Rio Tinto
- Maria Monteiro, Egrupamento de Escolas da Batalha, Batalha
- Patricia-Elena Bosoanca, Colegiul National „Tudor Vladimirescu”, Târgu Jiu
- Iulia-Karina Meszaros, Liceul Teoretic "Ioan Jebelean", Sânnicolau-Mare
- Anca Mihaela Dumitrache, Colegiul National "Costache Negri", Galati
- Alexandru-Ștefan Răuțu, Liceul Teoretic George Moroianu, Săcele
- Silviu Ştefan Ene, Liceul Teoretic "Mihai Eminescu", Barlad
- Daria Cosmina Cloţa, Colegiul National Mihai Viteazul, Turda
- Elena Luchian, Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Bacău
- Alice-Ștefania Rădoi, "Gheorghe Munteanu Murgoci" Theoretical Highschool, Macin
- Sabina-Ioana Popa, "Gheorghe Munteanu Murgoci" Theoretical Highschool, Macin
- Camelia Dobrean, Colegiul Național "Unirea", Brașov
- Ana Vlad, Liceul Teoretic „Ovidius”, Constanta
- Gabriel-Ionut Fantaneanu, Colegiul National AI.I. Cuza, Alexandria
- Mihai Mădălin Crețu, Colegiul Tehnic Danubiana Roman, Roman
- Șerban-Alexandru Fifere, Colegiul Național Mircea cel Bătrân, Constanța
- Alexandru Orbu, Colegiul National Sfantul Sava, Bucuresti
- Nafije Bitiq, Colegiul National Sfantul Sava, Bucuresti
- Hunor Gáspár, Colegiul Național Nagy Mózes, Târgu Secuiesc
- Blanka Szigethi, Colegiul Național Nagy Mózes, Târgu Secuiesc
- Éva Kerekes-Máthé, Liceul Teoretic "Bolyai Farkas", Târgu Mureș
- Alexandra Barbu, Colegiul Național Neagoe Basarab Oltenița, Oltenița
- Nace Hranjec, Šolski center Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem
- Staša Mrčinko, Prva gimnazija Maribor, Maribor
- Dejan Skale, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije, Celje
- Natália Nagyová, Súkromné bilingválne gymnasium, Galanta
- Michaela Timková, Gymnázium Pavla Horova, Michalovce
- Zuzana Harbutová, Gymnázium Ľ. Štúra, Zvolen
- Natália Korineková, Piaristická spojená škola F. Hanáka, Prievidza
- Michal Varga, Súkromné gymnázium Dneperská, Košice
- Alexander Granholm, Mattlidens gymnasium, Esbo
- Sam Strandberg, Mattlidens gymnasium, Esbo
- Aino-Maria Heinonen, Tampereen klassillinen lukio, Tampere
- Tomas Rajaniemi, Espoonlahden lukio, Espoo
- Nea Renlund, Tampereen yhteiskoulun lukio, Tampere
- Johanna Jonsson, Tumba gymnasium, Tumba
- Sofia Jonsson, Berzeliusskolan, Linköping
- Miriam Lefvert, Anna Whitlocks gymnasium, Stockholm
- Emma Nyman, Norra Real Gymnasium, Stockholm
- Amos Pernbro Nylén, Klara Gymnasium Göteborg Postgatan, Göteborg
- Saga Eriksson Honkala, Rinmangymansiet, Eskilstuna
- Gabrielle Svensson, Norra Real Gymnasium, Stockholm