Przejdź do treści głównej
Belgique / België
- Isandre Miesse, Institut de la Providence, Gosselies
- Mariana Molteni, Ecole européenne Bruxelles 1, Bruxelles
- Camille Simon, Lycée Français Jean Monnet, Bruxelles
- Charlotte Willems, Athénée Royal, Jodoigne
- Rozalia Zarembska, Sint-Barbaracollege, Gent
България
- Максим Георгиев, Първа английска гимназия, София
- Амелия Добрева, Първа английска гимназия, София
- Иван Йорданов, Първо средно училище "Свети Седмочисленици", Търговище
- Момчил Марчев, Езикова гимназия "Проф. д-р Асен Златаров", Хасково
- Бианка Месова, 91 Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“, София
- Мария Николова, Езикова гимназия "Проф. д-р Асен Златаров", Хасково
- Ана Орманджиева, Профилирана езикова гимназия "Проф. д-р Асен Златаров", Велико Търново
- Калина Огнянова, Гимназия с преподаване на чужди езици "Симеон Радев", Перник
- Екатерина Стоянова, Езикова гимназия "Д-р Петър Берон", град Кюстендил
Česká republika
- Marika Staňková, Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace, Brno
- Anna Kozáčková, Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, Holešov
Danmark
- Tilde Krøyer, Aarhus Business College, Viby
- Asbjørn Carl Vestergaard Larsen, Aarhus Katedralskole, Aarhus
Deutschland
- Jacob van Abbema, Hans und Sophie Scholl-Gymnasium, Ulm
- Paul Luca Baars, Internatsgymnasium Pädagogium, Bad Sachsa
- Julia Carlotta Becker, Französisches Gymnasium, Berlin
- Veronica Bernhard, Marienschule Opladen, Leverkusen
- Leonard Josef Frank Broll, Erasmus-Gymnasium, Grevenbroich
- Luisa Dirscherl, St. Marien-Schulen, Regensburg
- Sophie Charlotte Drews, Friedrich-Ludwig-Jahn-Gymnasium, Rathenow
- Mia Frings, Auguste-Viktoria-Gymnasium, Trier
- Jovana Fröhlig, Freiherr-vom-Stein-Schule Fulda, Europaschule
- Amanda Bühler Gil, Schönstätter Marienschule Privatgymnasium, Vallendar
- Leonie Griesel, Erasmus-Gymnasium, Grevenbroich
- Alexia von Hirschhausen, Französisches Gymnasium, Berlin
- Aurelia Kagerbauer, Freiherr-vom-Stein-Schule Fulda, Europaschule
- Mathilda Klarmann, Christoph-Graupner-Gymnasium, Kirchberg
- Johanna Kosak, Chiemgau-Gymnasium, Traunstein
- Antonia Krompaß, Tassilo-Gymnasium, Simbach am Inn
- Valentina Lamarca da Cunha, Marienschule Opladen, Leverkusen
- Jule Lange, Inselschule Fehmarn
- Sandra Lehner, St. Marien-Schulen, Regensburg
- Emilia Ludewig, Dom-Gymnasium, Freising
- James Nelson, Französisches Gymnasium, Berlin
- Katharina Riemer, Johann-Sebastian-Bach-Gymnasium, Windsbach
- Laura Rumpel, Olympia-Morata-Gymnasium, Schweinfurt
- Hannah Schneeberger, Karolinen-Gymnasium, Rosenheim
- Anna Schönle, Theodor-Heuss-Gymnasium, Göttingen
- Alma Steinkühler, Französisches Gymnasium, Berlin
- Paul Constantin Stock, Erasmus-Gymnasium, Grevenbroich
- Jasper Tiede, Privates Johannes-Gymnasium, Lahnstein
- Mara Tumbrägel, Gymnasium Mariano-Josephinum, Hildesheim
- Timon Werner, Friedrich-Ludwig-Jahn-Gymnasium, Aschaffenburg
- Gina Wolf, Gymnasium Syke, Syke
- Xuanting Zhao, Salzmannschule Schnepfenthal, Waltershausen
Eesti
- Nele-Liis Linn, Jaan Poska Gümnaasium, Tartu
- Ringa Palmiste, Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi
- Laura-Liis Uussaar, Viimsi Gümnaasium, Haabneeme, Harjumaa
Éire/Ireland
- Cathal Mac Aoidh, Coláiste Ghlór na Mara, Co. Átha Cliath
- Ailbhe Murtagh, Loreto Abbey Dalkey, Co. Dublin
- Caitríona Ní Mhathúna, Coláiste Chroí Mhuire gan Smál, Co. na Gaillimhe
- Róisín Ní Mhuirí, Coláiste Chroí Mhuire gan Smál, Co. na Gaillimhe
- Hannah Nic Fhlannchadha, Coláiste Chroí Mhuire gan Smál, na Gaillimhe
- Emilia Pytel, Christ King Girls’ Secondary School, Co. Cork
- Laura Saunders, St. Flannan’s College, Ennis, Co. Clare
Ελλάδα
- Αλέξανδρος Βλυσίδης, 3ο Γενικό Λύκειο Χίου, Χίος
- Ειρήνη Γκέκα, 3ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου, Μαρούσι
- Μαρία Άννα Διαλεκτάκη, 6ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, Ηράκλειο
- Παρασκευή Λιαροπάκη, 4o Γενικό Λύκειο Λάρισας, Λάρισα
- Ελένη Σπανού, 8ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου, Μαρούσι
- Ρέα Στεφάνοβιτς, 1ο Γενικό Πειραματικό Λύκειο Λάρισας, Λάρισα
- Αναστάσιος Κιοσόγλου, Γενικό Λύκειο Αξού, Αξός
- Πέτρος Μαραγκός, 3ο Γενικό Λύκειο Χίου, Χίος
- Ιωάννης Μεργές, 3ο Γενικό Λύκειο Χίου, Χίος
- Παναγιώτης Ευτύχιος Μιχαλόπουλος, 8ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου, Μαρούσι
- Έλλη Μπιτουλά – Κουρούση, 1ο Πρότυπο Γενικό Λύκειο Αθηνών - Γεννάδειο, Αθήνα
- Πετρούλα Μπόκα, Γενικό Λύκειο Αξού, Αξός
- Ελπίδα Οικονόμου, 1ο Πρότυπο Γενικό Λύκειο Αθηνών - Γεννάδειο, Αθήνα
- Αντώνιος Τσαφαράς, 3o Γενικό Λύκειο Τρίπολης, Τρίπολη
- Μαρία Παπουρτζή, 1ο Γενικό Λύκειο Γιαννιτσών, Γιαννιτσά
- Ελένη Χλιμίντζα, Λεόντειος Σχολή Αθηνών, Αθήνα
España
- Ana Pérez Benito, IES Eduardo Linares Lumeras, Molina de Segura (Murcia)
- Jeffrey Martínez Carames, IES Bellaguarda, Alacant/Alicante
- Ana González Domínguez, Colegio Corazón de María, Zamora
- Paola Ramos Espín, IES Luis Manzanares, Torre Pacheco (Murcia)
- Noelia Álvarez García, Colegio La Asunción, León
- Naiara Álvarez González, IES El Batán, Mieres (Asturias)
- Daniel Liberal González, IES Jorge Santayana, Ávila
- Lucía Estarás Herrera, IES Madina Mayurqa, Palma
- Olalla Casal Lado, IES Jandía, Morro Jable, Pájara (Las Palmas)
- Lucila Xiang Cacho Larraga, Arangoya Ikastetxea, Bilbao
- Alba Aparicio Martín, Colegio Madre María Rosa Molas, Zaragoza
- Clara Marugán Martín, Colegio Corazón de María, Zamora
- Sara González Molinos, IES Virgen del Espino, Soria
- Lucía González Paraje, IES Victoria Kent, Torrejón de Ardoz (Madrid)
- Alberto Sáez Picazo, IES Cañada de la Encina, Iniesta (Cuenca)
- Antía Tejo Rodríguez, IES Lamas de Abade, Santiago de Compostela
- Adelaida García Romero, IES Eduardo Linares Lumeras, Molina de Segura (Murcia)
- Nicolás Gómez Ruiz, IES Marqués de Santillana, Torrelavega (Cantabria)
- Sofía García Shaevka, IES Gonzalo Chacón, Arroyomolinos (Madrid)
- Silvia Lázaro Soto, IES Río Duero, Tudela de Duero (Valladolid)
- Javier León Zorzo, IES Bellaguarda, Alacant/Alicante
France
- Raphaël Arnaud, Lycée Saint Joseph, Bruz
- Lucie Bouaziz-Guerrero, Institution Sainte-Thérèse - Lycée Général et Technologique, Rambouillet
- Nolan Breton, Lycée Saint-Martin, Rennes
- Jules Botte, Lycée Notre-Dame de Sion, Saint-Omer
- Teyssa Boucher, Mahatma Gandhi, Saint-Andre
- Clémence Bresson, Lycée Marie-Madeleine Fourcade, Gardanne
- Chloé Carre, Lycée Sacré-Coeur La Salle, Angers
- Juliette Chabaud, Institution Notre Dame de Sainte Croix, Neuilly sur Seine
- Baptiste Cieply, Lycée Javouhey, Brest
- Gabrielle Conuau-Couvreux, Lycée E. Pérochon, Parthenay
- Riwan Dafniet, Lycée Les Rimains, Saint-Malo
- Taïs Deketer, Lycée Mariette, Boulogne sur Mer
- Barbara Delepaux, Lycée Saint Elme, Arcachon
- Thomas Doucy, Lycée Les Pannevelles, Provins
- Matteo Flebus, Lycée Polyvalent Marie-Louise Dissart Françoise, Tournefeuille
- Louann Foucher, Lycée Jules Verne, Limours
- Maëlle Guillerm, Lycée Jean Monnet, La Queue-lez-Yvelines
- Marine Henry, Lycée Pilote Innovant International du Futuroscope, Jaunay-Marigny
- Eléa Itier Laamiri, Lycée Emilie de Breteuil, Montigny le bretonneux
- Constance Lacouture, Lycée Pilote Innovant International du Futuroscope, Jaunay-Marigny
- Claire Laridon, Lycée Raymond Queneau, Villeneuve D’Ascq
- Clément Lenain, Lycée Raymond Queneau, Villeneuve D’Ascq
- Eléonore Leuret, Lycée Jean Vilar, Villeneuve les Avignon
- Rio Martin Lise, Lycée Multilingue Ombrosa, Caluire et Cuire
- Anaïs Mahe, Lycée Saint Louis, Lorient
- Mélina Massé, Lycée André Malraux, Gaillon
- Alexandre Ros Margaglio, Lycée Saint-Martin, Rennes
- Alice Maurice, Lycée de la Croix Blanche, Bondues
- Paul Olivier, Lycée E. Pérochon, Parthenay
- Pierre-Louis Pedinielli, Lycée Georges Clémenceau, Sartene
- Romane Pelat, Lycée André Malraux, Gaillon
- René Piccolo, LGT Alfred Mézières, Longwy
- Côme Prada, Lycée général et technologique Camille Jullian, Bordeaux
- Léa Racinet, Lycée Polyvalent Marie-Louise Dissart Françoise, Tournefeuille
- Noémie Rave, Lycée les Sept Mares, Maurepas
- Mattéo Rojare, Lycée Général et Technologique Evariste Galois, Sartrouville
- Eloïse Sudrie, Lycée Bossuet, Condom
- Clarisse Torrent, Lycée de Villaroy, Guyancourt
- Orane Vaillant, Lycée Hugues Capet, Senlis
Hrvatska
- Lucija Jakić, Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče
- Gabrijela Martinić, Prirodoslovna škola, Split
- Leona Šoštarko, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
- Monika Stažnik, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
- Paula Zrinski, Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
Italia
- Angelica Accardo, Polo Liceale Statale Saffo, Roseto degli Abruzzi
- Margherita Antolloni, Liceo Classico Linguistico Giacomo Leopardi, Macerata
- Martina Bertagna, Liceo Classico Virgilio, Mantova
- Valentina Bruni, Liceo Classico Dante Alighieri, Ravenna
- Miriam Canta, IMS Virgilio, Pozzuoli
- Rebecca Carissimi, ISIS Oscar Romero, Albino
- Roman Pietro Ceccato, Liceo Classico Dante Alighieri, Ravenna
- Teresa Chianese, Liceo Pluricomprensivo Renato Cartesio, Villaricca
- Mattia Coraggio, Liceo Pluricompensivo Renato Cartesio, Villaricca
- Lorenzo Di Donato, Polo Liceale Statale Saffo, Roseto degli Abruzzi
- Alice Fascetti, IIS Rossi-Pascoli, Massa
- Matilde Favero, Liceo Statale Ippolito Nievo, Padova
- Denise Feliciani, , ISIS Oscar Romero, Albino
- Sofia Gastaldi, Liceo Statale Ippolito Nievo, Padova
- Giulia Giambona, Liceo Scientifico Statale Albert Einstein, Palermo
- Sara Giomini, IMS Virgilio, Pozzuoli
- Benedetta Guerini, I.I.S. Racchetti-da Vinci, Crema
- Philomène Renault Haas, Scuola Internazionale Europea Statale Altiero Spinelli, Torino
- Simone Di Lodovico, Polo Liceale Statale Saffo, Roseto degli Abruzzi
- Irene Luciani, Civico Liceo Linguistico Alessandro Manzoni, Milano
- Gaya Mannucci, IIS Rossi-Pascoli, Massa
- Camilla Pace, Civico Liceo Linguistico Alessandro Manzoni, Milano
- Chiara Panfuli, Liceo Classico Dante Alighieri, Ravenna
- Mirko Pellicciari, IIS Racchetti-da Vinci, Crema
- Tommaso Pisano, Liceo Scientifico Statale Pitagora, Selargius
- Matteo Stefano Prencipe, IISS Gian Tommaso Giordani, Monte Sant’Angelo
- Valeria Sacchi, Convitto Nazionale Regina Margherita, Anagni
- Elisa Sandu Mocanu, Liceo Mariano Buratti, Viterbo
- Rebecca Sartore, Scuola Internazionale Europea Statale Altiero Spinelli, Torino
- Agnese Scaglioni, Liceo Classico Virgilio, Mantova
- Aurora Simeone, IIS Liceo Cicerone-Pollione, Formia
- Manuel Tomasi, IIS Vittorio Veneto-Città della Vittoria, Vittorio Veneto
- Lucrezia Maria Visentini, Liceo Classico Virgilio, Mantova
- Leonardo Zanusso, Liceo Classico Linguistico Vincenzo Arangio Ruiz, Roma
Κύπρος/Kıbrıs
- Νέστορας Αλεξόπουλος, Γαλλο-Κυπριακό Σχολείο Λευκωσίας, Αγλαντζιά
- Χρίστος Κοφτερός, Λύκειο Αγίου Νεοφύτου, Πάφος
Latvija
- Amanda Keita Saulīte, Druvas vidusskola, Saldus
- Laura Trepša, Riga Centre Humanitarian Secondary School, Riga
Lietuva
- Ugnė Čiauškaitė, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Jurbarkas
- Marija Narbutaitė, Vilniaus jėzuitų gimnazija, Vilnius
- Augustas Stanaitis, Vilniaus jėzuitų gimnazija, Vilnius
- Jonas Tomkevičius, Klaipėdos Vydūno gimnazija, Klaipėda
- Benas Vainius, Klaipėdos Vydūno gimnazija, Klaipėda
Luxembourg
- Pénélope Connac, Vauban école et lycée français du Luxembourg, Luxembourg
- Inês Santos Silva, Athénée de Luxembourg, Luxembourg
Magyarország
- Rum Ágota, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
- Kovács Boglárka, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
- Tóth Kata Laura, Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
- Horváth Lóránt, Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
- Szabó Natália, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
- Paziczki Petra, Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
- Németh Réka, Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
- Kökényesi Szabina, Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
- Virág Tamás, GYSZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr
- Szilágyi Eszter Zsófia, Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
Malta
- Sage Agnius, G.F. Abela Junior College, Msida
- David Attard, St Aloysius College Sixth Form, Birkirkara
- Julia Barbara, G.F. Abela Junior College, Msida
- Hale Bonello, St Aloysius College Sixth Form, Birkirkara
- Danielle Bonnici, De La Salle Sixth Form, Birgu
- Lee Gatt, De La Salle Sixth Form, Birgu
- Alycia Laffoucriere, St Edward’s College, Birgu
- Shaun Portelli, Sir M.A. Refalo Sixth Form, Victoria, Gozo
Nederland
- Quinten van Eerden, Candea College, Duiven
- Eileen Liemburg, Gymnasium Haganum, Den Haag
- Madeleine Maarschalkerweerd, Gymnasium Novum, Voorburg
Österreich
- Paul Grunder, Europagymnasium, Leoben
- Victoria Pöchacker, Öffentliches Stiftsgymnasium der Benediktiner in Melk, Melk
- Dimitri Ribic, Gymnasium am Augarten, Wien
- Kathrin Schmid, Öffentliches Stiftsgymnasium der Benediktiner in Melk, Melk
Polska
- Laura Borukało, Liceum Ogólnokształcące Cogito z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zgorzelcu, Zgorzelec
- Marcin Cieślak, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, Warszawa
- Julia Dadał, XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie, Warszawa
- Paulina Danilczuk, I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica, Hrubieszów
- Mateusz Głomb, ZSO Kluczbork, Kluczbork
- Marcel Kułaga, XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, Kraków
- Julia Podyma, Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, Miechów
- Małgorzata Pomorska, Zespół Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu, Wrocław
- Piotr Radek, III Liceum Ogólnokształcące im. dra Władysława Biegańskiego, Częstochowa
- Jagoda Rodziewicz, IV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, Łódź
- Zuzanna Sawala, 1 Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego, Poznań
- Jakub Siedlik, IV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, Łódź
- Krzysztof Sobkowiak, 1 Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego, Poznań
- Diana Stańczak, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida, Tychy
- Paulina Swoboda, I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
- Bartosz Szopa, Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, Miechów
Portugal
- Inês Albuquerque, Escola Secundária José Saramago, Mafra
- Maria Vilão Arouca, Colégio Nossa Senhora da Assunção, Anadia
- Bernardo Campolargo V.C. Malaquias, Colégio Nossa Senhora da Assunção, Anadia
- Pedro Afonso Nogueira, Agrupamento de Escolas João Araújo Correia, Peso da Régua
- Teresa Pacheco, Agrupamento de Escolas Dr. GInestal Machado, Santarém
- Filipa Rato, Agrupamento de Escolas Dr. Ginestal Machado, Santarém
Romania
- Maria Dana Alecu, Colegiul Național „Vasile Alecsandri”, Bacău
- Ștefania Botezatu, Liceul Teoretic „Adam Müller Guttenbrunn”, Arad
- Luca Armand Someșan Buta, Colegiul Național „Liviu Rebreanu”, Bistrița
- Lorena Carp, Colegiul Tehnic de Căi Ferate „Unirea”, Pașcani
- Alexandru Frandeș, Colegiul Național „Liviu Rebreanu”, Bistrița
- Filip-Luca Fuciuc, Colegiul Național, Iași
- Maria Ilinca Goicea, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”, București
- Emiliana Grădinariu, Liceul Tehnologic „Mihai Eminescu”, Dumbrăveni
- Mara-Karina Ionescu, Colegiul Național, Iași
- Lorena Moroianu, Liceul Teoretic „George Moroianu”, Săcele
- Eva Katerina Nestor, Liceul Teoretic Internațional de Informatică, București
- Miruna Popa, Liceul Teoretic Internațional de Informatică, București
- Mălina Stîngă, Liceul Teoretic „Gheorghe Munteanu Murgoci”, Măcin
- Sibel Elena Yeniyurt, Liceul Teoretic Internațional de Informatică, București
Slovenija
- Marko Fänrich, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije, Celje
- Andrej Časek Hojnik, Strojna šola Ptuj, Šolski center Ptuj, Ptuj
- Ana Leskovar, Škofijska klasična gimnazija, Ljubljana
- Alja Vaupotič, Prva gimnazija Maribor, Maribor
Slovensko
- Tamara Balvin, Gymnázium GVOZA, Žilina
- Diana Doležiová, Gymnázium sv. Jána Zlatoústeho, Humenné
- Oliver Dóka, Spojená škola, Jána Bottu 31, Trnava
- Sandra Fedorová, Gymnázium sv. Jána Zlatoústeho, Humenné
- Martin Klimek, Gymnázium GVOZA, Žilina
- Klára Kleinová, Gymnázium Matky Alexie, Brastislava
- Soňa Krenická, Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
- Nina Kundríková, Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
- Adam Malik, Gymnázium Bilíkova, Brastislava
- Ján Popovič, Spojená škola Jána Bottu 31, Trnava
- Anna Samseliová, Spojená škola bl. biskupa Gojdica, Prešov
- Tatiana Škvrndová, Gymnázium GVOZA, Žilina
- Tamara Šuniarová, Gymnázium Bilíkova, Bratislava
- Klaudia Sýkorová, Gymnázium, Košice
- Nikol Zomborská, Gymnázium Ivana Kupca, Hlohovec
Suomi/Finland
- Oskar Bruna, Järvenpään lukio, Järvenpää
- Isak Henricson, Jakobstads gymnasium, Jakobstad
- Elmo Huovila, Kuusankosken lukio, Kuusankoski
- Tobias Klaver, Ressun lukio – Ressu IB World School, Helsinki
- Helmi Leppänen, Nousiaisten lukio, Nousiainen
- Aada Lehtoniemi, Kangasalan lukio, Kangasala
- Jenna Lilja, Kangasalan lukio, Kangasala
- Maija Makkonen, Kangasalan lukio, Kangasala
- Ilona Suominen, Puolalanmäen lukio, Turku
Sverige
- Otto Birkoff, Södra Latins Gymnasium, Stockholm
- Edith Steinberger Eriksson, Tyska skolan, Stockholm
- Jonah Friberg, Berzeliusskolan, Linköping
- Olle Hedkvist, Strömbackaskolan, Piteå
- Elsa Niva, Norra Real gymnasium, Stockholm
- William Marklund, Norra Real gymnasium, Stockholm
- Francesco Ragaini, Berzeliusskolan, Linköping
- Mio Simer, Gullmarsgymnasiet, Lysekil
- Ted Vendlegård, ABB gymnasiet, Västerås
- Gabriel Wächter, Tyska skolan, Stockholm