Отказ от отговорност: Това е оригиналният списък на произволно избраните училища. Този списък е окончателен и не може да бъде оспорван. Ако обаче избрано училище се оттегли или не е в състояние да участва и времето и ресурсите го позволяват, квотата за държавата може да бъде попълнена чрез втори жребий измежду училищата от тази държава. В тези случаи списъкът, публикуван на уебсайта, може да не бъде актуализиран, но училището ще бъде уведомено пряко. (Правила на конкурса, раздел 2 „Избор на училища“).
Belgique/België
- Athénée Royal de Jodoigne, Jodoigne
- Athénée Royal Paul Delvaux, Ottignies
- Athénée Royal Thomas Edison, Mouscron
- CEPES Jodoigne, Jodoigne
- Collège Notre-Dame, Dinant
- Collège Saint-Michel, Gosselies
- Damiaaninstituut, Aarschot
- École européenne Bruxelles IV, Bruxelles
- European School Brussel II, Woluwe-Saint-Lambert
- European School Brussels l, Brussels
- Institut de la Providence – Humanités, Gosselies
- Institut Saint-Dominique, Bruxelles
- Institut Sainte-Marie Arlon, Arlon
- Königliches Athenäum Sankt Vith, Sankt Vith
- Lycée français Jean Monnet, Bruxelles
- Sint-Augustinusinstituut Bree, Bree
- Sint-Barbaracollege, Gent
- Spes Nostra Kuurne, Kuurne
България
- IV Езикова гимназия „Фредерик Жолио-Кюри“, Варна
- Английска гимназия „Гео Милев“, Русе
- Гимназия с преподаване на чужди езици „Симеон Радев“, Перник
- Езикова гимназия „Д-р Петър Берон“, град Кюстендил
- Езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“, Хасково
- Природоматематическа гимназия „Акад. Иван Гюзелев“, Габрово
- Професионална гимназия по компютърно моделиране и компютърни системи „Акад. Благовест Сендов“, Варна
- Професионална гимназия по стопанско управление, администрация и услуги „Атанас Буров“, Силистра
- Професионална гимназия по туризъм „Д-р Васил Берон“, Велико Търново
- Професионална гимназия по хранително- вкусови технологии „Атанас Ченгелев“, Пещера
- Профилирана гимназия за романски езици „Георги Стойков Раковски“, Бургас
- Профилирана езикова гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“, Велико Търново
- Първа английска езикова гимназия, София
- Първо средно училище „Свети Седмочисленици“, Търговище
- Средно училище „Христо Ботев“, Карнобат
- Средно училище „Цанко Церковски“, Полски тръмбеш
- 91 Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“, София
Česká republika
- Slovanské gymnázium, Praha
- Akademia Gymnázium, Brno-Líšeň
- Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická, Brno
- Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová
- Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
- Gymnázium Brno-Bystrc, Brno
- Gymnázium, Česká Lípa
- Gymnázium Jírovcova, České Budějovice
- Gymnázium Komenského, Havířov
- Gymnázium Ladislava Jaroše, Holešov
- Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů, Praha
- Gymnázium Čajkovského, Olomouc
- Gymnázium Arabská, Praha
- Gymnázium Nad Alejí, Praha
- Jazykové a humanitní gymnázium Prigo, Ostrava
- Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba
- Lepařovo gymnázium, Jičín
- Malostranské gymnázium, Praha
- Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Pardubice
- Střední odborná škola ochrany osob a majetku, Karviná
- Střední škola designu a módy, Prostějov
Danmark
- Aarhus Business College, Viby
- Allerød Gymnasium, Allerød
- Celf HTX, Nykøbing Falster
- Christianshavns Gymnasium, København
- Frederiksborg Gymnasium og HF, Søborg
- Hansenberg Tekniske Gymnasium, Kolding
- Køge Gymnasium, Køge
- Morsø Gymnasium, Nykøbing Mors
- Nyborg Gymnasium, Nyborg
- Risskov Gymnasium, Risskov
- Rødkilde Gymnasium, Vejle
- Slagelse Gymnasium, Slagelse
- Svendborg Gymnasium, Svendborg
- Vejen Gymnasium og HF, Vejen
Deutschland
- Albert-Einstein-Gymnasium, Neubrandenburg
- Auguste-Viktoria-Gymnasium, Trier
- BBS J. P. C. Heinrich Mette, Quedlinburg
- BBS Westerburg, Westerburg
- BBS1 Goslar – Am Stadtgarten, Goslar
- Berufskolleg Südstadt, Köln
- Berufskolleg Wirtschaft und Verwaltung des Kreises Siegen-Wittgenstein, Siegen
- Buigen-Gymnasium, Herbrechtingen
- Carl-Fuhlrott-Gymnasium, Wuppertal
- Chiemgau-Gymnasium Traunstein, Traunstein
- Christoph-Graupner-Gymnasium Kirchberg, Kirchberg
- Couven-Gymnasium, Aachen
- Diesterweg-Gymnasium Plauen, Plauen
- Dom-Gymnasium Freising, Freising
- Duborg-Skolen, Flensburg
- Ehrenbürg-Gymnasium Forchheim, Forchheim
- Erasmus-Gymnasium Grevenbroich, Grevenbroich
- Erich Kästner-Gymnasium, Köln
- Europaschule Gymnasium Am Sonnenkamp Neukloster, Neukloster
- Faust-Gymnasium Staufen, Staufen im Breisgau
- Fichte-Gymnasium, Karlsruhe
- Franz-Ludwig-von-Erthal-Gymnasium Lohr am Main, Lohr am Main
- Französisches Gymnasium, Berlin
- Freiherr-vom-Stein-Schule Fulda, Europaschule, Fulda
- Fremdspracheninstitut München, München
- Fremdsprachenschule Deggendorf GmbH, Deggendorf
- Friedrich-Ludwig-Jahn-Gymnasium, Rathenow
- Gesamtschule Münster Mitte, Münster
- Geschwister-Scholl-Gymnasium Velbert, Velbert
- Goethe-Gymnasium Bensheim, Bensheim
- Goethe-Gymnasium Regensburg, Regensburg
- Goethe-Schule Flensburg, Flensburg
- Griechisches Lyzeum Köln, Köln
- Gymnasium A. von Humboldt Eberswalde, Eberswalde
- Gymnasium Antonianum, Vechta
- Gymnasium bei St. Stephan in Augsburg, Augsburg
- Gymnasium Brake, Brake
- Gymnasium Casimirianum, Coburg
- Gymnasium Herzogenaurach, Herzogenaurach
- Gymnasium Kleine Burg, Braunschweig
- Gymnasium Mariano-Josephinum, Hildesheim
- Gymnasium Marienberg, Marienberg
- Gymnasium Markt Indersdorf, Markt Indersdorf
- Gymnasium mit Schülerheim Pegnitz, Pegnitz
- Gymnasium Remigianum Borken, Borken
- Gymnasium Stift Keppel, Hilchenbach
- Gymnasium Sulingen, Sulingen
- Gymnasium Syke, Syke
- Gymnasium, Kolleg und FOS St. Matthias, Wolfratshausen
- Hans und Sophie Scholl-Gymnasium Ulm, Ulm
- Helene-Lange-Gymnasium Fürth, Fürth
- Herbartgymnasium, Oldenburg
- Herzog-Ernst-Gymnasium, Uelzen
- Holstenschule, Neumünster
- Humboldt Gymnasium, Potsdam
- IGS Enkenbach-Alsenborn, Enkenbach-Alsenborn
- Inselschule Fehmarn, Fehmarn
- Internatsgymnasium Pädagogium Bad Sachsa, Bad Sachsa
- Johann-Gottfried-Herder-Gymnasium, Berlin
- Johann-Gottfried-Herder-Gymnasium, Schneeberg
- Johann-Schöner-Gymnasium, Karlstadt
- Johann-Sebastian-Bach-Gymnasium Windsbach, Windsbach
- Jungmannschule, Eckernförde
- Karl-Theodor-von-Dalberg-Gymnasium, Aschaffenburg
- Karolinen-Gymnasium, Rosenheim
- Gymnasium Meckelfeld, Seevetal
- Kuniberg Berufskolleg, Recklinghausen
- Landesschule Pforta, Naumburg
- LKG St. Annen Außenstelle Oberwiesenthal, Kurort Oberwiesenthal
- Louise-Henriette-Gymnasium Oranienburg, Oranienburg
- Ludwig-Thoma-Gymnasium Prien am Chiemsee, Prien am Chiemsee
- Luisen-Gymnasium, Düsseldorf
- Marienschule Opladen, Leverkusen
- Marta-Schanzenbach-Gymnasium, Gengenbach
- Max-Ernst-Gymnasium, Brühl
- Merian-Schule, Berlin
- Modellschule Obersberg, Bad Hersfeld
- Moser-Schule Schweizer-Gymnasium, Berlin
- Nicolaus-Cusanus-Gymnasium, Bonn
- Nürnberger Fremdsprachenschule, Nürnberg
- Olympia-Morata-Gymnasium, Schweinfurt
- Privates Johannes-Gymnasium Lahnstein, Lahnstein
- Ratsgymnasium Stadthagen, Stadthagen
- Riesener-Gymnasium Gladbeck, Gladbeck
- Romain-Rolland-Gymnasium, Dresden
- Salzmannschule Schnepfenthal, Waltershausen
- Schiller-Gymnasium Hameln, Hameln
- Schmuttertal-Gymnasium Diedorf, Diedorf
- Schönstätter-Marienschule Privatgymnasium, Vallendar
- St. Marien-Schulen Regensburg, Regensburg
- Tassilo-Gymnasium Simbach am Inn, Simbach am Inn
- Theodor-Fontane-Gymnasium, Strausberg
- Theodor-Heuss-Gymnasium, Göttingen
Eesti
- Audentese Rahvusvaheline Kool, Tallinn
- Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi
- Miina Härma Gümnaasium, Tartu
- Paldiski Ühisgümnaasium, Paldiski
- Tartu Jaan Poska Gümnaasium, Tartu
- Väike-Maarja Gümnaasium, Väike-Maarja
- Viimsi Gümnaasium, Haabneeme
Éire/Ireland
- Ardscoil Rís, Co. Limerick
- Coláiste Chiaráin, Co. Limerick
- Coláiste Chroí Mhuire gan Smál, Co. Galway
- Coláiste Ghlór na Mara, Co. Dublin
- Errigal College, Co. Donegal
- Gaelcholáiste Cheatharlach, Co. Carlow
- Loreto Abbey Dalkey, Co. Dublin
- Manor House School, Dublin 5
- Maynooth Community College, Co. Kildare
- Mountrath Community School, Co. Laois
- Salesian Secondary College, Co. Limerick
- St. Flannan's College, Co. Clare
- The High School, Dublin 6
Ελλάδα
- 1ο Γενικό Λύκειο Αγίας Παρασκευής, Αγία Παρασκευή
- 1ο Γενικό Λύκειο Γέρακα, Γέρακας
- 1ο Γενικό Λύκειο Γιαννιτσών, Γιαννιτσά
- 1ο Γενικό Λύκειο Θέρμης, Θέρμη
- 1ο Γενικό Λύκειο Φιλιππιάδας, Φιλιππιάδα
- 1ο Πειραματικό Λύκειο Λάρισας, Λάρισα
- 1ο Πρότυπο Γενικό Λύκειο Αθηνών – Γεννάδειο, Αθήνα
- 2ο Γενικό Λύκειο Ιεράπετρας, Ιεράπετρα
- 3ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου, Αμαρούσιο
- 3o Γενικό Λύκειο Τρίπολης, Τρίπολη
- 3ο Γενικό Λύκειο Χίου, Χίος
- 4o Γενικό Λύκειο Λάρισας, Λάρισα
- 5ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, Ηράκλειο
- 6ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, Ηράκλειο
- 7ο Γενικό Λύκειο Πειραιά, Πειραιάς
- 8ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου, Αμαρούσιο
- 10ο Γενικό Λύκειο Λάρισας, Λάρισα
- Γενικό Λύκειο Αξού, Αξός
- Ιδιωτικά Σχολεία Άξιον, Ξάνθη
- Λεόντειος Σχολή Αθηνών, Αθήνα
- Μουσικό Σχολείο Καλαμάτας «Μαρία Κάλλας», Καλαμάτα
España
- Arangoya Ikastetxea, Bilbao
- Colegio Agustinos Recoletos Romareda, Zaragoza
- Colegio Corazón de María, Zamora
- Colegio Internacional de Sevilla San Francisco de Paula, Sevilla
- Colegio La Asunción León, León
- Colegio Madre María Rosa Molas, Zaragoza
- Colegio Plurilingüe Mariano, Vigo
- Colegio Sagrada Familia - Jesuitinas, Valladolid
- Colegio Salesiano San Juan Bautista, Burriana, Castellón
- Colegio Santa María La Real, Sarriguren, Navarra
- Colegio Seminario Padres Reparadores, Puente la Reina, Navarra
- Colegio Gredos San Diego Las Rozas, Las Rozas de Madrid, Madrid
- IES Puerta de Cuartos, Talavera de la Reina, Toledo
- IES María Josefa Baraínca, Valdelacalzada, Badajoz
- IES Arquitecto Pedro Gumiel, Alcalá de Henares, Madrid
- IES Avelina Cerra, Ribadesella, Asturias
- IES Bellaguarda, Altea, Alicante
- IES Cañada de la Encina, Iniesta, Cuenca
- IES Condesa Eylo Alfonso, Valladolid
- IES Cotes Baixes, Alcoi, Alicante
- IES Cuatro Caminos, Don Benito, Badajoz
- IES Dos Mares, Los Cuarteros, San Pedro del Pinatar, Murcia
- IES Eduardo Linares Lumeras, Molina de Segura, Murcia
- IES El Batán, Mieres, Asturias
- IES Gonzalo Chacón, Arroyomolinos, Madrid
- IES Isidra de Guzmán, Alcalá de Henares, Madrid
- IES Jandía, Morro Jable, Las Palmas
- IES Jerónimo González, Sama de Langreo, Asturias
- IES La Poveda, Arganda del Rey, Madrid
- IES Lamas de Abade, Santiago de Compostela, A Coruña
- IES Las Musas, Madrid
- IES Lloixa, San Juan de Alicante, Alicante
- IES Los Rosales, Móstoles, Madrid
- IES Luis Manzanares, Torre-Pacheco, Murcia
- IES Madina Mayurqa, Palma de Mallorca
- IES María de Molina, Zamora
- IES Marqués de Santillana, Torrelavega, Cantabria
- IES Pablo Picasso, Sevilla
- IES Pino Manso, O Porriño, Pontevedra
- IES Profesor Emilio Lledó, Numancia de la Sagra, Toledo
- IES Professor Broch i Llop, Villarreal, Castellón
- IES Río Duero, Tudela de Duero, Valladolid
- IES San Antonio de Benagéber, San Antonio de Benagéber, Valencia
- IES San Juan Bosco, Lorca, Murcia
- IES Santa Clara, Santander
- IES Tierno Galvan, Moncada, Valencia
- IES Vadinia, Cistierna, León
- IES Vega del Táder, Molina de Segura, Murcia
- IES Victoria Kent, Torrejón de Ardoz
- IES Villa de Firgas, Firgas, Las Palmas
- IES Virgen del Espino, Soria
- Institut Les Vinyes, Santa Coloma de Gramenet, Barcelona
- IES de Betxí, Betxí, Castellón
- International School SEK-Ciudalcampo, San Sebastián de los Reyes, Madrid
- Colegio Nuestra Señora de la Merced y San Francisco Javier, Burgos
- María Auxiliadora – Salesianas, Alicante
- IES Jovellanos, Gijón, Asturias
- Colegio Sagrado Corazón – Jesuitas-León, León
- Colegio Sagrado Corazón de Jesús y María Inmaculada, Miajadas, Cáceres
France
- École européenne de Strasbourg, Strasbourg
- Ensemble Scolaire Notre-Dame Saint-Joseph, Epinal
- Institution Notre-Dame de Sainte-Croix, Neuilly sur Seine
- Institution Saint-Joseph Carnolès, Roquebrune Cap Martin
- Institution Sainte Marie de Chavagnes, Cannes
- Institution Sainte-Thérèse - Lycée Général et Technologique, Rambouillet
- International School of Bearn, Pau
- LGT Alexis Monteil, Rodez
- LGT Alfred Mézières, Longwy
- LGT Bossuet, Condom
- Lycée Alphonse Daudet, Tarascon
- Lycée André Lurcat, Maubeuge
- Lycée André Malraux, Gaillon
- Lycée Briacé, Le Landreau
- Lycée Camille Jullian, Bordeaux
- Lycée Cassini, Clermont
- Lycée Chaptal, Mende
- Lycée Charlemagne, Thionville
- Lycée d'Artois, Noeux-les-mines
- Lycée Denis Diderot, Langres
- Lycée d'Estournelles de Constant, La Flèche
- Lycée de Villaroy, Guyancourt
- Lycée Émile Littré, Avranches
- Lycée Émile Zola, Châteaudun
- Lycée Émilie de Breteuil, Montigny le Bretonneux
- Lycée Emmanuel Mounie, Grenoble
- Lycée Ernest Pérochon, Parthenay
- Lycée Evariste Galois, Sartrouville
- Lycée Fulbert, Chartres
- Lycée Georges Clémenceau, Sartène
- Lycée Hugues Capet, Senlis
- Lycée Hugues Libergier, Reims
- Lycée International Jeanne d'Arc, Clermond Ferrand
- Lycée International Montebello, Lille
- Lycée International Victor Hugo, Colomiers
- Lycée Javouhey, Brest
- Lycée Jean Joly, Saint-Louis (La Réunion)
- Lycée Jean Monnet, La Queue-lez-Yvelines
- Lycée Jean Moulin, Draguignan
- Lycée Jean Vilar, Villeneuve les Avignon
- Lycée Joachim du Bellay, Angers
- Lycée Jules Verne, Limours-en-Hurepoix
- Lycée la Providence, Amiens
- Lycée Le Castel, Dijon
- Lycée Léon Blum, Le Creusot
- Lycée Les Pannevelles, Provins
- Lycée Les Rimains, Saint-Malo
- Lycée Les 7 Mares, Maurepas
- Lycée Louis Armand, Chambéry
- Lycée Mahatma Gandhi, Saint-André
- Lycée Marguerite de Flandre, Gondecourt
- Lycée Marguerite Filhol, Fumel
- Lycée Marie-Madeleine Fourcade, Gardanne
- Lycée Mariette, Boulogne sur Mer
- Lycée Maxence Van Der Meersch, Roubaix
- Lycée Melkior et Garré, Cayenne
- Lycée Multilingue Ombrosa, Caluire et Cuire
- Lycée Notre-Dame de Sion, Saint-Omer
- Lycée Paul Lapie, Courbevoie
- Lycée Pilote Innovant International, Jaunay-Marigny
- Lycée Polyvalent Eugène Woilliez, Montreuil-sur-Mer
- Lycée Polyvalent Marie-Louise Dissart Françoise, Tournefeuille
- Lycée Polyvalent Raoul Vadepied, Evron
- Lycée privé Champ Blanc, Sèvremoine
- Lycée privé La Croix Blanche, Bondues
- Lycée privé Saint-Jean-Baptiste de La Salle, Reims
- Lycée Professionnel Jacques Brel, Choisy-le-Roi
- Lycée Raymond Queneau, Villeneuve d'Ascq
- Lycée Robert de Luzarches, Amiens
- Lycée Sacré-Coeur La Salle, Angers
- Lycée Saint-Elme, Arcachon
- Lycée Saint-Joseph, Bruz
- Lycée Saint-Louis, Lorient
- Lycée Saint-Martin, Rennes
- Lycée Saint- Thérèse, Quimper
- Lycée Simone Weil, Saint-Priest en Jarez
- Lycée Uruguay France, Avon
- Lycée Val de Durance, Pertuis
- The British School of Paris, Croissy-sur-Seine
Hrvatska
- IV. gimnazija, Zagreb
- Ekonomska i trgovačka škola Čakovec, Čakovec
- Ekonomsko-birotehnička škola, Slavonski Brod
- Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
- Gimnazija Josipa Slavenskog, Čakovec
- Mješovita industrijsko-obrtnička škola, Karlovac
- Prirodoslovna škola Split, Split
- Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče
- Srednja škola Ivana Lucića, Trogir
- Srednja škola Prelog, Prelog
- Srednja škola Zlatar, Zlatar
- Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac, Karlovac
Italia
- Convitto Nazionale Mario Pagano - Liceo Scientifico, Campobasso
- Convitto Nazionale Regina Margherita, Anagni
- I.I.S. Leonardo da Vinci, Chiavenna
- I.I.S. Angelo Omodeo, Mortara
- I.I.S. Astolfo Lunardi, Brescia
- I.I.S. Bernardo Vittone, Chieri
- I.I.S. Crocetti-Cerulli, Giulianova
- I.I.S. Enrico Fermi, Catanzaro Lido
- I.I.S. Ezio Vanoni, Vimercate
- I.I.S. Follador-De Rossi, Agordo
- I.I.S. G. Peano, Marsico Nuovo
- I.I.S. Gaetano De Sanctis, Roma
- I.I.S. Giordano Bruno, Perugia
- I.I.S. Gregorio Ugdulena, Termini Imerese
- I.I.S. Liceo Cicerone-Pollione, Formia
- I.I.S. Niccolò Machiavelli, Lucca
- I.I.S. Raffaele Casimiri, Gualdo Tadino
- I.I.S. Rossi-Pascoli, Massa
- I.I.S. Vittorio Veneto-Città della Vittoria, Vittorio Veneto
- I.I.S.S. Amerigo Vespucci, Gallipoli
- I.I.S.S. Don Lorenzo Milani, Romano di Lombardia
- I.I.S.S. Francesco Calasso, Lecce
- I.I.S.S. Gian Tommaso Giordani, Monte Sant'Angelo
- I.I.S.S. Giuseppe Torno, Castano Primo
- I.I.S.S. Mauro Perrone, Castellaneta
- I.I.S.S. Paciolo-D'Annunzio, Fidenza
- I.I.S.S. Pantini-Pudente, Vasto
- I.I.S.S. Sciascia e Bufalino, Erice
- I.M.S. Virgilio, Pozzuoli
- I.S. Giuseppe Terragni, Olgiate Comasco
- I.S.I.S. Oscar Romero, Albino
- I.S.S. Ferdinando Galiani, Napoli
- Istituto Leopardi, Milano
- Istituto Omnicomprensivo Vallescrivia, Borgo Fornari
- I.T.C. Vincenzo Arangio Ruiz, Roma
- I.T.C.S. Abba-Ballini, Brescia
- I.T.C.S. Primo Levi, Bollate
- I.T.E. Laureana di Borrello, Laureana di Borrello
- I.T.E. P.F. Calvi, Belluno
- Liceo Classico Dante Alighieri, Latina
- Liceo Classico Dante Alighieri, Ravenna
- Liceo Classico G. Marconi, Conegliano
- Liceo Classico Pietro Colletta, Avellino
- Liceo Classico S.M. Legnani, Saronno
- Liceo Classico e Linguistico Cristoforo Colombo, Genova
- Liceo Classico e Linguistico Giuseppe Mazzini, Genova
- Liceo Classico e Musicale Cavour, Torino
- Liceo Classico e Scientifico Alessandro Volta, Como
- Liceo Classico Linguistico Giacomo Leopardi, Macerata
- Liceo Classico Megara, Augusta
- Liceo Classico Paolo Sarpi, Bergamo
- Liceo Classico Plinio Seniore, Castellammare di Stabia
- Liceo Classico Virgilio, Mantova
- Liceo Ginnasio Statale Daniele Manin, Cremona
- Liceo Linguistico Alessandro Manzoni, Milano
- Liceo Linguistico Gaspare Bertoni, Udine
- Liceo Linguistico Sophie Magdalena Scholl, Trento
- Liceo Mariano Buratti, Viterbo
- Liceo Pluricomprensivo Renato Cartesio, Villaricca
- Liceo Ricci-Curbastro, Lugo
- Liceo Scientifico Angelo Messedaglia, Verona
- Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma
- Liceo Scientifico e Linguistico Niccolò Rodolico, Firenze
- Liceo Scientifico Statale A.B. Sabin, Bologna
- Liceo Scientifico Statale Albert Einstein, Palermo
- Liceo Scientifico Statale Armando Diaz, Caserta
- Liceo Scientifico Statale Francesco Severi, Castellammare di Stabia
- Liceo Scientifico Statale Pitagora, Selargius
- Liceo Statale Carlo Porta, Monza
- Liceo Statale Democrito, Roma
- Liceo Statale Enrico Fermi, Cecina
- Liceo Statale Enrico Medi, Senigallia
- Liceo Statale Ippolito Nievo, Padova
- Liceo Statale Vincenzo Monti, Cesena
- Polo Liceale Statale Saffo, Roseto degli Abruzzi
- Scuola Internazionale Europea Statale Altiero Spinelli, Torino
Κύπρος
- Λύκειο Αγίας Φυλάξεως, Λεμεσός
- Γαλλο-Κυπριακό Σχολείο, Λευκωσία
- Foley’s School, Λεμεσός
- Λύκειο Αγίου Νεοφύτου, Πάφος
- Περιφερειακό Λύκειο Απόστολου Λουκά Κολοσσίου, Λεμεσός
- ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ’, Λευκωσία
Lietuva
- Elektrėnų profesinio mokymo centras, Elektrėnai
- Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Jurbarkas
- Kauno „Santaros“ gimnazija, Kaunas
- Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija, Klaipėda
- Klaipėdos Baltijos gimnazija, Klaipėda
- Klaipėdos Vydūno gimnazija, Klaipėda
- Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija, Kretinga
- Marijampolės Sūduvos gimnazija, Marijampolė
- Vainuto gimnazija, Šilutės raj.
- Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija, Pilviškiai
- Vilniaus jėzuitų gimnazija, Vilnius
Latvija
- Babītes vidusskola, Piņķi
- Druvas vidusskola, Saldus
- Ķeguma vidusskola, Ķegums
- Ķekavas vidusskola, Ķekava
- Rīgas Angļu ģimnāzija, Rīga
- Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Rīga
- Rojas vidusskola, Roja
- Saldus vidusskola, Saldus
Luxembourg
- Athénée de Luxembourg, Luxembourg
- Ecole Privée Fieldgen, Luxembourg
- Lycée Aline Mayrisch Luxembourg
- Lycée Michel-Rodange, Luxembourg
- Lycée Nic-Biever, Dudelange
- Vauban école et lycée français de Luxembourg, Luxembourg
Magyarország
- Avasi Gimnázium, Miskolc
- Békéscsabai SZC Vásárhelyi Pál Technikum és Kollégium, Békéscsaba
- Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
- Debreceni Ady Endre Gimnázium, Debrecen
- Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen
- Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
- Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
- Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr
- GYSZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium, Győr
- Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
- Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
- Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
- Keszthelyi Vajda János Gimnázium, Keszthely
- Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
- Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
- Pécsi Leőwey Klára Gimnázium, Pécs
- Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
- Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium, Sárbogárd
- Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
- Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
- Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Vásárosnamény
Malta
- De La Salle College Sixth Form, Birgu
- G.F. Abela Junior College, Msida
- Giovanni Curmi Higher Secondary School, Naxxar
- Sir M.A. Refalo Sixth Form, Victoria, Gozo
- St Edward's College, Birgu
- St Martin's College Sixth Form, Swatar
Nederland
- Anna van Rijn College, Nieuwegein
- Candea College, Duiven
- Christelijk Gymnasium Sorghvliet, Den Haag
- Comenius Lyceum Capelle, Capelle aan den IJssel
- CSW Van de Perre, Middelburg
- De Apollo, Amsterdam
- Emmauscollege, Rotterdam
- European School Bergen, Bergen NH
- Gymnasium Apeldoorn, Apeldoorn
- Gymnasium Felisenum, Velsen-Zuid
- Gymnasium Haganum, Den Haag
- Gymnasium Novum, Voorburg
- Het Amsterdams Lyceum, Amsterdam
- Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest, Oegstgeest
- Jacobus Fruytier scholengemeenschap, Apeldoorn
- Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium, Amersfoort
- Montessori Lyceum Amsterdam, Amsterdam
- Radulphus College, Willemstad, Curaçao
- RGO Middelharnis, Middelharnis
- Roer College Schöndeln, Roermond
- Rsg Wiringherlant, Wieringerwerf
- Sint Odulphuslyceum, Tilburg
- Stedelijk Gymnasium Breda, Breda
- Summa College, Eindhoven
- The British School of Amsterdam, Amsterdam
- Titus Brandsmalyceum, Oss
- Vrijzinnig-Christelijk Lyceum, Den Haag
Österreich
- BG/BRG Kirchengasse, Graz
- BHAK/BHAS Horn, Horn
- Borg Birkfeld, Birkfeld
- BORG3, Wien
- BRG Maria Enzersdorf, Maria Enzersdorf
- BRG/VBS 14 Linzerstraße, Wien
- Bundesgymnasium Lustenau, Lustenau
- Bundesgymnasium Tamsweg, Tamsweg
- Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Wels, Wels
- Bundeshandelsakademie Zwettl, Zwettl
- Europagymnasium Leoben, Leoben
- FAW 13 Schulverein der Dominikanerinnen, Wien
- GRG 21 Franklinstraße 26, Wien
- Gymnasium am Augarten, Wien
- Gymnasium und Realgymnasium Sacré Coeur Pressbaum, Pressbaum
- Handelsakademie Landeck, Landeck
- International School Kufstein Tirol, Kufstein
- Öffentliches Stiftsgymnasium der Benediktiner in Melk, Melk
- Technische Fachschule Haslach, Haslach
Polska
- CKZiU Środa Wielkopolska
- I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Olsztyn
- I Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego, Poznań
- I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach, Puławy
- I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stanisława Staszica, Hrubieszów
- I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
- I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie, Wołomin
- I Liceum Społeczne Fundacji „Logos”, Świnoujście
- I LO im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach, Mysłowice
- I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. St. Staszica w Jastrzębiu Zdroju, Jastrzębie Zdrój
- II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Cieszyn
- II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2, Nowy Targ
- II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Katowicach, Katowice
- II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida, Tychy
- II LO, Gorzów Wielkopolski
- II LO im. Romualda Traugutta w Częstochowie, Częstochowa
- III Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Biegańskiego
- III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego, Poznań
- IV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, Łódź
- IX Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Nowakowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi, Bydgoszcz
- Liceum Ogólnokształcące Cogito z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zgorzelcu, Zgorzelec
- Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. Wybickiego, Śrem
- Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli, Nowa Sól
- Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, Miechów
- Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego, Piła
- Liceum Salezjańskie we Wrocławiu, Wrocław
- LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha, Warszawa
- Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Piaseczno
- Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków
- Technikum nr 10 w Elektronicznych Zakładach Naukowych, Wrocław
- Technikum nr 2 w Tychach, Tychy
- V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała
- V LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, Lublin
- VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka, Sosnowiec
- Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne, Warszawa
- XI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, Kraków
- XIV LO im. Staszica w Warszawie, Warszawa
- XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie, Warszawa
- Zespół Szkół, Wrocław
- Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych, Rybnik
- Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego, Mielec
- Zespół Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach, Pniewy
- Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, Warszawa
- Zespół Szkół Mechanicznych nr 1, Bydgoszcz
- Zespół Szkół Morskich, Darłowo
- Zespół Szkół nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego, Stalowa Wola
- Zespół Szkół nr 1 w Suwałkach, III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach, Suwałki
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Rydułtowy
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie, Kleszczów
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem, Zawadzkie
- Zespół Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie, Namysłów
- ZSO Kluczbork, Kluczbork
Portugal
- Agrupamento de Escolas da Batalha, Batalha
- Agrupamento de Escolas D. Afonso Henriques, Aves
- Agrupamento de Escolas de Arganil, Arganil
- Agrupamento de Escolas de Guia, Pombal
- Agrupamento de Escolas de Rio Tinto n.º 3, Rio Tinto
- Agrupamento de Escolas Dr. Francisco Fernandes Lopes, Olhão
- Agrupamento de Escolas Dr. Ginestal Machado, Santarém
- Agrupamento de Escolas Dr. Serafim Leite, São João da Madeira
- Agrupamento de Escolas Eduardo Gageiro, Loures
- Agrupamento de Escolas Infante D. Henrique, Porto
- Agrupamento de Escolas João Araújo Correia, Peso da Régua
- Agrupamento de Escolas Padre Benjamim Salgado, Joane, Vila Nova de Famalicão
- Colégio Internato dos Carvalhos, Carvalhos, Pedroso, Vila Nova de Gaia
- Colégio Nossa Senhora da Assunção, Anadia
- Escola Básica e Secundária de Gama Barros, Cacém
- Escola Secundária da Gafanha da Nazaré, Gafanha da Nazaré
- Escola Secundária de Francisco Franco, Funchal
- Escola Secundária de Vila Verde, Vila Verde
- Escola Secundária Emídio Garcia, Bragança
- Escola Secundária José Saramago, Mafra
- Instituto Educativo do Juncal, Porto de Mós
România
- Colegiul „Mihai Eminescu”, Bacău
- Colegiul Economic „Pintea Viteazul”, Cavnic
- Colegiul Național „Dragoș Vodă”, Câmpulung Moldovenesc
- Colegiul Național „George Coșbuc”, Motru
- Colegiul Național „Liviu Rebreanu” Bistrița, Bistrița
- Colegiul Național „Mihai Viteazul”, Ploiești
- Colegiul National „Nicolae Iorga”, Vălenii de Munte
- Colegiul Național „Preparandia-Dimitrie Țichindeal”, Arad
- Colegiul National „Titu Maiorescu”, Aiud
- Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Bacău, Bacău
- Colegiul Național „Vladimir Streinu”, Găești
- Colegiul Național Pedagogic „Mircea Scarlat”, Alexandria
- Colegiul Național, Iași
- Colegiul Tehnic „Emanuil Ungureanu”, Timișoara
- Colegiul Tehnic de Căi Ferate „Unirea”, Pașcani
- Liceul cu program sportiv „I.B. Soter” Buzău, Buzău
- Liceul de Muzică „Tudor Jarda”, Bistrița
- Liceul Tehnologic „Lorin Sălăgean”, Drobeta-Turnu Severin
- Liceul Tehnologic „Mihai Eminescu”, Dumbrăveni
- Liceul Teoretic „Grigore Antipa”, Botoșani, Botoșani
- Liceul Teoretic „Adam Müller Guttenbrunn”, Arad
- Liceul Teoretic „Dante Alighieri”, Sector 3, București
- Liceul Teoretic „Decebal”, București
- Liceul Teoretic „George Moroianu”, Săcele
- Liceul Teoretic „Gheorghe Munteanu Murgoci”, Măcin
- Liceul Teoretic „Ioan Jebelean”, Sânnicolau-Mare
- Liceul Teoretic „Liviu Rebreanu”, Turda
- Liceul Teoretic „Nicolae Iorga”, Nehoiu, Buzău
- Liceul Teoretic „Ștefan cel Mare", Râmnicu Sărat
- Liceul Teoretic Bilingv „Miguel De Cervantes”, București
- Liceul Teoretic Internațional de Informatică, București
- Liceul Teoretic Socrates Timișoara, Timișoara
- Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Ioan Gură de Aur'', Huși
Slovenija
- Gimnazija Brežice, Brežice
- Gimnazija in srednja šola Kočevje, Kočevje
- Prva gimnazija Maribor, Maribor
- Srednja šola Črnomelj, Črnomelj
- Srednja šola Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica
- Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije, Celje
- Škofijska klasična gimnazija, Ljubljana
- Šolski center Ptuj, Strojna šola, Ptuj
Slovensko
- Gymnázium GVOZA, Žilina
- Gymnázium Bilíkova, Bratislava
- Gymnázium Ivana Kupca, Hlohovec
- Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
- Gymnázium Matky Alexie, Bratislava
- Gymnázium sv. Jána Zlatoústeho, Humenné
- Gymnázium Poštová 9, Košice
- Obchodná akadémia, Zlaté Moravce
- Obchodná akadémia Michalovce, Michalovce
- Spojená škola bl. biskupa Gojdica, Prešov
- Spojená škola Jána Bottu 31, Trnava
- Stredná odborná škola elektrotechnická, Banská Bystrica
- Súkromná stredná odborná škola podnikania v Senici, Senica
- Súkromné gymnázium Mercury, Bratislava
Suomi/Finland
- Espoon yhteislyseo, Espoo
- Jakobstads gymnasium, Jakobstad
- Järvenpään lukio, Järvenpää
- Kangasalan lukio, Kangasala
- Kiimingin lukio, Oulu
- Kuusankosken lukio, Kuusankoski
- Mattlidens gymnasium, Esbo
- Mikkelin lukio, Mikkeli
- Nousiaisten lukio, Nousiainen
- Otaniemen lukio, Espoo
- Puolalanmäen lukio, Turku
- Ressun lukio - Ressu IB World School, Helsinki
- Tapiolan lukio, Espoo
- Ålands lyceum, Mariehamn
Sverige
- ABB gymnasiet, Västerås
- Anna Whitlocks gymnasium, Stockholm
- Berzeliusskolan, Linköping
- Fryshusets Gymnasium, Stockholm
- Gullmarsgymnasiet, Lysekil
- Gymnasieskolan Spyken, Lund
- JENSEN gymnasium Kopparlunden, Västerås
- JENSEN gymnasium Uppsala, Uppsala
- Karlstad Fria Läroverk, Karlstad
- Kitas gymnasium, Göteborg
- Kungsholmens gymnasium, Stockholm
- Lapplands Gymnasium Kiruna, Kiruna
- LBS Kreativa Gymnasiet Göteborg, Göteborg
- Malmö Borgarskola, Malmö
- Njudungsgymnasiet, Vetlanda
- Norra Real gymnasium, Stockholm
- Rinmangymnasiet, Eskilstuna
- Strömbackaskolan, Piteå
- Strömstad Gymnasium, Strömstad
- Södra Latins gymnasium, Stockholm
- Tyska skolan, Stockholm