Pereiti prie pagrindinio turinio

ES reikalavimai produktams

ES produktų saugos taisyklės, sveikatos ir aplinkos apsaugos standartai, konkrečių sektorių standartai, tarptautinės prekybos standartai. 

ES produktų standartai

Savanoriškų standartų laikymasis, Europos standartizacijos organizacijos, nacionalinės standartizacijos institucijos, konkretiems sektoriams skirtų standartų paieška.

Europos standartai

Europos Komisijos ir pramonės sektoriaus veikla nustatant produktų ir paslaugų standartus, Europos standartizacijos organizacijos, Europos standartams taikomų taisyklių duomenų bazė. 

Europos standartai

Įvairiems sektoriams taikomos žymėjimo CE ženklu ES taisyklės, kaip įgyti teisę naudoti CE ženklą, importuotojams ir platintojams taikomos taisyklės ir standartai.

CE ženklas

Informacija apie žymėjimą CE ženklu ES šalyse, kaip atgaminti CE ženklą.

CE ženklas Europoje

ES lygmeniu nederinamų produktų standartams taikomos taisyklės, produktų grupės, kurioms taikomas tarpusavio pripažinimo principas, nacionaliniai kontaktiniai centrai.

Tarpusavio pripažinimo principas

ES tarpusavio pripažinimo principas, Europos Komisijos rekomendaciniai dokumentai dėl tarpusavio pripažinimo, atitinkamų produktų duomenų bazė, nacionaliniai kontaktiniai centrai.

Tarpusavio pripažinimo reglamentai

ES ekologinio projektavimo taisyklės, efektyviai energiją vartojantys produktai, produktai, kuriems taikomi ekologinio projektavimo reikalavimai, įvairios ekologinio projektavimo reikalavimų rūšys, už ekologinio projektavimo taisykles atsakingi nacionaliniai kontaktiniai centrai.

Ekologinis projektavimas

Cheminė sauga

Chemines medžiagas reglamentuojančių ES teisės aktų laikymasis, REACH direktyvos taikymas jūsų verslui, direktyvos veikimas, Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) darbas.

Cheminių medžiagų naudojimo reikalavimai (REACH)

ES klasifikavimo, ženklinimo ir pakavimo reglamento laikymasis, cheminių medžiagų klasifikavimas, pranešimas apie cheminę medžiagą klasifikavimo ir ženklinimo inventoriui.

Cheminių medžiagų klasifikavimas, ženklinimas, pakavimas

Informacija apie chemines medžiagas, kurioms reglamentuoti reikia papildomų arba specialių teisės aktų.

Specifiniai cheminiai produktai

Vaistų saugumas

Vaistų naudojimo ES teisinis pagrindas, vaistų ir medicinos praktikos reglamentavimas, ES ekspertų grupės, Europos vaistų agentūra, pacientų informavimas naudojantis ES sveikatos portalu. 

Žmonėms skirti vaistai

Veterinarinių vaistų saugumo ES teisinis pagrindas, veterinarijos ekspertų grupės.

Veterinariniai vaistai

Maisto sauga

ES maisto ir pašarų teisės aktai, ES ir tarptautinės maisto saugos priemonės, Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistemos (RASFF) portalas.

Maistas

ES rinkai teikiamų prekių saugumo reikalavimai

Į ES importuojamų prekių saugumo, ženklinimo, pakavimo ir rinkodaros taisyklės, techninio standartizavimo ir atitikties taisyklės, ekologinio ženklo taisyklės, reikalavimai, kuriuos turi atitikti produktai.

Prekių importas į ES. Techniniai reikalavimai

Muitinės vaidmuo užtikrinant, kad į ES įvežamos prekės atitiktų saugos, sveikatos ir aplinkos reikalavimus.

ES muitinis tikrinimas ir produktų sauga

ES prekybos susitarimų reikalavimai, susitarimų rūšys, informacija apie dabartinius prekybos susitarimus.

ES prekybos susitarimų standartai

Tarptautinės prekybos derybos dėl prekių ir paslaugų, informacija apie regioninius susitarimus, eksportuotojams skirta ES patekimo į rinką strategija. 

ES prekybos prekėmis politika